Мъж обра църква и остави бележка "Молете се за мен"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

"Молете се за мен :(".
Такава бележка намери свещеник от църква в американския град Уотърбороу, в щата Кънектикът.
"Посланието вероятно е оставено от човека, който ни ограби снощи и изпитва угризения на съвестта", разказа Крейг Смит.
Пасторът заяви, че авторът на трогателната бележка е откраднал видеотехника на стойност 3000 долара.
"Хора от паството ми вече взеха призива на мъжа присърце и започнаха да отправят своите молитви за спасението на този човек", каза още Смит, цитиран от Б92.






















Швеция прехвана два руски изтребителя
Людмил Рангелов: Сърбия решава за екстрадицията на Стоян...
Проект за "умни светофари" се провали в Русе
Деца и възрастни плетоха на открито пред Пантеона
Румен Петков: Когато човек обърка МВР с Народния театър,...