Македонци искат отмяна на добросъседския договор с България
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Група граждани от Охрид се включиха в трети протест, организиран от Гражданската инициатива „Македония над всичко", с който изразиха несъгласието си от промяна на името, предава скопският телевизионен канал „Телма“, цитиран от Агенция Фокус.
Протестиращите настояха отмяна на – съгласно думите им, насилствено приетия Закон за употреба на езиците, отмяна на Договор за добросъседство с България, запазване на конституционното име на Република Македония и освобождаване на всички задържани и осъдени заради събитията в парламента от април 2017 г.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра