Майка на ученичка в 8 клас за дистанционното обучение: Колко още малко?!
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Родители излизат на протест в 12 ч. пред президентството с настояване учениците от 5 до 12 клас да бъдат върнати в училище.
Демонстрацията се организира от Гражданското обединение „Да запазим училището като средище за децата“.
Магдалена Абаджиева, майка на ученичка в 8 клас коментира пред „Хоризонт“ по БНР негативните последици от онлайн-обучението върху учениците:
„Тук говорим за много сериозни психически поражения върху децата, защото това е трета поредна учебна година. Колко още малко? Това още малко стана едно постоянно състояние. Най-лошото е, че не му се вижда краят. Всичко се стоварва върху нас родителите, защото децата започват да ни упрекват: „Ти нали обеща. Нали щеше още малко само да продължи!?“.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра