Куче умира от глад, пази фирма на милионери
- Редактор: Мария Попова
- Коментари: 4
Това вързано на синджир кученце, на което ребрата се четат от слабост, пазеше габровска фирма за утилизация на мини и снаряди в Смядово.
Базата се намира в бившия химически завод, на 26 км от Шумен.
Не е ясно кой е бил вързал това нещастно четириного пред бариерата на фирмата, но то видимо умираше от глад и страх.
След намесата на журналисти от Шумен, кученцето беше предадено в приют, където ще се погрижат за него, ще го кастрират и ще му се търси дом.
Благодарим на ръководството на завода за оказаното съдействие.



























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%