Кой живее по-добре – българите или циганите?
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
По повод вчерашния празник на ромите попитаха русенци кой живее по добре - циганите или българите?
Голяма част от анкетираните русенци считат, че ромите живеят по-добре от българите.
По отношение на желание за развитие и финансови възможности българите водят. От друга страна, ромите са тези, които се издържат от социалните помощи на държавата и ползват безвъзмездно ток. Все неща, на които бедните българи нямат право.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%