Кирил Петков: След влизането в еврозоната ще инициираме вот на недоверие за МВР

0
Съпредседателят на ПП иска управление, което да носи гордост на избирателите
Съпредседателят на ПП иска управление, което да носи гордост на избирателите Видео: NOVA

Съпредседателят на ПП иска управление, което да носи гордост на избирателите

Кирил Петков, съпредседател на "Продължаваме Промяната", заяви, че партията му се стреми към управление, от което избирателите да са горди. Това сподели той в ефира на предаването „Здравей, България" по Нова телевизия.

"Искаме да управляваме така, че нашите избиратели да са горди от действията ни", каза Петков, като направи важно уточнение относно политическите приоритети на формацията.

Политикът подчерта, че най-важната непосредствена цел за страната е въвеждането на еврото. Според него именно заради този ключов приоритет депутатите от ПП-ДБ не подкрепят предложените вотове на недоверие към кабинета „Желязков".

Петков обаче очерта ясна времева линия за действията на партията: "След като влезем в еврозоната, ние ще инициираме наш вот на недоверие на тема МВР".

В серия от изявления през последните седмици Петков потвърди тази позиция, заявявайки пред различни медии, че ПП ще внесе вот на недоверие към правителството веднага след като бъде получена дата за приемането на България в еврозоната, което се очаква да се случи около края на юни.

Съпредседателят на ПП многократно посочи, че бъдещият вот на недоверие на партията му ще бъде фокусиран върху теми като корупция, проблеми в МВР и как се изразходва държавният бюджет.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Една ракия, моля!
- Господине, тук е МакДоналдс!
- Оф, добре... Една МакРакия, моля!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари