Като му е толкова мила колата защо не си я паркира в хола?
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0

"Този шофьор не смее да си изхвърли фаса на улицата на Запад, защото ще му отиде надника, че и повече, за глобата, но у дома е вече друга работа. Като му е толкова мила колата защо не си я паркира в хола?".
Това бяха част от коментарите на кърджалийци, принудени да минат по улицата, защото собственикът на колата е решил да я паркира на тротора, пише 24rodopi.com.
Правилата важат до Калотина, след това…
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат