Късо съединение предизвика пожар в русенско село

0
Жител сам овладя пожар в дома си, инспектори извършиха проверка
Жител сам овладя пожар в дома си, инспектори извършиха проверка Снимка: Кадър от TVN

Жител сам овладя пожар в дома си, инспектори извършиха проверка

През изминалото денонощие дежурните екипи на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението" - Русе не са реагирали на сигнали за сериозни произшествия или инциденти в региона, съобщиха от РДПБЗН - Русе.

Единственият случай, който е изискал проверка, е бил в русенско село, където след получена информация е установено, че стопанин на жилище е потушил сам запалване, възникнало след късо съединение в електрически контакт.

На адреса е изпратен дежурният инспектор, който е извършил оглед на място и е преценил, че няма нужда от допълнителни действия от страна на огнеборците за ликвидиране на произшествието.

От РДПБЗН - Русе съветват при забелязване на първи признаци на задимяване или пламъци незабавно да се подава сигнал на телефон 112.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари