Кандидат за президент: Няма ме в списъците... да е*а и скапаната държава!
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Камен Попов - рокерът кандидат-президент, когото всички познават като човека с черно яке и каскет, който насини окото на лидера на "Атака" в нощта на последните местни избори, се оказа... извън списъците за гласуване, твърди Traffic News.
Това съобщи самият той на страницата си във Фейсбук:
"Отивам да гласувам....и....
Няма ме в списъците...да е*а и скапаната държава... дописаха ме на ръка. Още колко може да допишат? И за кой ще ги пишат, че са гласували? Дайте съвет какво да предприема! До 19.30 трябва да имам решения!"
Това написа "различният" президент, който се самоопредели така:
"Аз съм различен с това, че не съм зависим от никой. Ще бъда издигнат от Инициативен комитет и няма да робувам на политически и партийни интриги. Аз съм различен с това, че съм против системата и статуквото."
А ето и какви съвети му дават негови приятели в мрежата:
"Застъпници да взимат протоколи... Да се публикуват и да видим колко разлики ще има после", съветва един.
А няколко призовават: "Съд!"
























Община Русе: Започнахаме почистването на улиците
Пенчо Милков: Малък Сечко идва с оранжев код в област Русе
Мартин Иванов: Народният съд е бил политическа акция за...
Дмитрий Медведев: Европейските държави не успяха да победят...
Мартин Иванов: Народният съд е бил политическа акция за...