Източиха горивото на ТИР спрял за почивка в Русе
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Вчера в Първо РУ е постъпила жалба за кражба на гориво от товарен автомобил.
Полски гражданин, водач на ТИР, преминаващ транзитно през страната, разказал, че е спрял на отбивка по бул.Христо Ботев в Русе, в близост до заведението "Зодиак".
След полунощ мъжът легнал да поспи като угасил осветлението в кабината и сутринта на развиделяване като се събудил установил по показателите на компютъра, че количеството на гориво е на минимум, а вечерта резервоарът бил пълен.
Когато огледал резервоара на возилото установил интервенции по една от капачките, а в тревата видял захвърлена отвертка и следи от разлято гориво. Шофьорът сигнализирал на тел. 112. На място дежурна оперативна група е извършила оглед и е документирала случая.
Образувано е досъдебно производство, започнато е разследване.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия