Изпитах най-много наслада на корта през тази седмица
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Григор Димитров благодари на целия си отбор, след като триумфира на турнира в Бризбейн и завърши една перфектна за него седмица.
На финала той победи 6:2, 2:6, 6:3 петия в света Кей Нишикори (Яп).
"За мен този трофей значи много. Изпитах най-много наслада на корта през тази седмица. Целта ми бе да спечеля турнир през първите 6 месеца на годината. А го направих само за седмица", каза първата ни ракета, след като добави титла №5 в кариерата си.
Турнирният директор пък съобщи, че публиката на финала е била рекордна за надпреварата – 6,264 зрители.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...