Изписаха Алексей Навални от болницата
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Руският опозиционер Алексей Навални, който на 22 август беше приет в болница в Берлин, където бе лекуван след отравяне с "Новичок", бе изписан вчера и е възможно напълно да се възстанови
Това съобщи болницата "Шарите", цитирана от Франс прес и БТА.
"Здравословното състояние на пациента се подобри до такава степен, че лечението можеше да бъде прекратено. Лекарите смятат, че е възможно пълно възстановяване", се казва в изявление на болницата, в което се уточнява, че все още не може да се прецени какви ще са последиците за здравето на Навални в дългосрочен план.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра