Искат промяна на заплатите на кметовете на населените места в община Русе

0
Предложението ще се разглежда на утрешната сесия на Общинския съвет
Предложението ще се разглежда на утрешната сесия на Общинския съвет

Предложението ще се разглежда на утрешната сесия на Общинския съвет

Нова промяна е внесена по отношение на заплатите на кметовете на малките населени места в община Русе. Предложението, което трябваше да се гледа на утрешната сесия на Общинския съвет, е изменено след дискусиите в постоянните комисии.

Така първоначалният размер на месечните възнаграждение на кметовете е изменен леко нагоре, като е спазено правилото, което важи и за заплатата на кмета на Община Русе – да бъде изчислявана спрямо размера на минималната работна заплата, пише Русе Медиа.

Ето какво се предлага от администрацията за гласуване утре:

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари