Инна Ефтимова безапелационна за златото на 60 метра

1
Възпитаничката на Валя Демирева беше без конкуренция във финала и финишира за 7.36 секунди Снимка: Иван Йочев / Sportal.bg

Инна Ефтимова (Дунав - Русе) спечели поредната си републиканска титла на 60 метра.

Възпитаничката на Валя Демирева беше без конкуренция във финала и финишира за 7.36 секунди. В сериите тя спря хронометрите на 6.38 секунди. Виктория Георгиева (КЛАСА), която в сериите изравни личния си рекорд от 7.53 секунди, не стартира във финала поради медицински причини, пише Sportal.bg.

Никол Андонова (СК Европул) затвърди реномето си на една от най-бързите български девойки и спечели среброто със 7.66 секунди, а за бронза се пребори многобойката Ива Александрова (СК Спортико) със 7.72 секунди.