Илиан Страхилов е загиналият полицай
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 3
Загиналият моторист, който вчера катастрофира в пернишкия квартал Мошино е Илиан Страхилов, научихме от БЛИЦ.
Припомняме, че страшна катастрофа с моторист помрачи снощи пернишкия квартал Мошино. Катастрофата станала снощи, след 21 часа.
С него вероятно е пътувала и приятелката му Ани, която е пострадала тежко. Тя е настанена в болница.
Местни медии съобщиха, че полицаят е управлявал мотора с висока скорост, когато по неизвестни причини загубва управление. Моторът се удря в шофьорската врата на лек автомобил "БМВ". Мъжът умира на място.
От полицията в Перник все още не са разпространили официална информация за тежкия инцидент, който е втори със служител на реда през последните дни. Във вторник началникът на "Охранителна полиция" в столичното Четвърто РПУ бе блъснат от лек автомобил, докато е управлявал личния си мотор по бул. "Тодор Александров". Пламен Петков бе настанен в болница с фрактура на петата.

























ГЕРБ - СДС се готвят за победа на фона на политическа криза
Иван Гранитски: Никой не обръща внимание на демографската...
Николай Нанков: Кирил Петков остана сам да опере пешкира за...
Красимир Вълчев поиска край на проверките по документи в...
Дунав мост е готов до юли, но носещите ферми гният без пари