Хванаха обирджиите на бензиностанция в Русе

0
Мъж и жена за обрали бензиностанция на булевард "Христо Ботев"
Мъж и жена за обрали бензиностанция на булевард "Христо Ботев"

Мъж и жена са разкрити от полицията като автори на кражба от бензиностанция.

На 3 май е подаден сигнал от управителя на обекта на бул. "Христо Ботев". Той съобщил, че за времето от 28 април до 3 май е направена ревизия и има липси от търговската част на бензиностанцията. Липсвали общо 8 бутилки уиски от различни марки, слушалки за мобилен телефон и ръчен часовник. Общата стойност на откраднатото е 450 лева.

Екип на полицията се заел с разследване по случая и е изяснено, че извършители на кражбата са С.Д., на 31 г., и 30-годишната К.М. от Русе. И двамата са известни на органите на реда с предишни свои прояви.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари