Хванаха обирджиите на бензиностанция в Русе
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Мъж и жена са разкрити от полицията като автори на кражба от бензиностанция.
На 3 май е подаден сигнал от управителя на обекта на бул. "Христо Ботев". Той съобщил, че за времето от 28 април до 3 май е направена ревизия и има липси от търговската част на бензиностанцията. Липсвали общо 8 бутилки уиски от различни марки, слушалки за мобилен телефон и ръчен часовник. Общата стойност на откраднатото е 450 лева.
Екип на полицията се заел с разследване по случая и е изяснено, че извършители на кражбата са С.Д., на 31 г., и 30-годишната К.М. от Русе. И двамата са известни на органите на реда с предишни свои прояви.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...