Христо Гаджев: ПП - ДБ май са проспали двете си управления!

0
Нали "реформата в МВР" приключи още 2022 година?
Нали "реформата в МВР" приключи още 2022 година? Снимка: Христо Гаджев / Facebook

Остра критика срещу законопроекта за МВР на ПП - ДБ

Депутатът ГЕРБ Христо Гаджев разкритикува остро внесения от Продължаваме Промяната - Демократична България (ПП - ДБ) законопроект за Министерството на вътрешните работи (МВР). В социалната мрежа Facebook той определи предложените промени като "безобразно некомпетентни".

"Внесеният законопроект за МВР е безобразно некомпетентен. Той показва пълно неразбиране на кадровото осигуряване и функционирането на сектор сигурност", заяви Гаджев.

Гаджев припомни, че реформата в МВР е била приключена още през 2022 година по време на предишните управления на ПП - ДБ. Според него е парадоксално, че формацията предлага промени едва сега, когато вече не носи управленска отговорност.

"Толкова е безсмислен, че дори не си заслужава да се чете и ГЕРБ не трябва да го подкрепя", категоричен е Гаджев в позицията си относно внесения законопроект.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари