Гладна русенка забрави да си плати сметката в магазин
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 1

Бързо производство е образувано срещу 29-годишна жена по сигнал на търговски обект на ул. "Плиска" в Русе, че е била заловена да излиза с неплатени стоки.
Според заявеното от служителите в магазина, около 12 часа на 2 февруари жената била хваната от касиерка след касовата зона да изнася в дамската си чанта два кейка в картонени кутии и течен шоколад на стойност за 7,88 лева.
После клиентката била предадена на охранителя, а той от своя страна е сигнализирал на тел. 112.
Сигналът е документиран от служители на Второ РУ и по случая е образувано бързо производство за престъпление по чл. 194 от НК.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия