Германка съжителства с осемстотин плъха

1
Ветеринарните власти иззели животните след сигнал на съседите
Ветеринарните власти иззели животните след сигнал на съседите

Ветеринарните власти иззели животните след сигнал на съседите

Германка живяла с поне осемстотин плъха в еднофамилна къща в западната провинция Райнланд - Пфалц, съобщи ДПА, цитирана от NOVA.

Миналата седмица ветеринарните власти са извадили четиристотин плъха от къщата, намираща се в близост до град Алтенкирхен.

Втора операция беше проведена във вторник, по време на която властите, с помощта на частни организации за защита на животните, изнесоха още около четиристотин плъха. Предполага се, че ще се наложи провеждането и на трета операция.

Говорител на провинцията каза, че на властите са сигнализирали съседи, които са се оплакали от миризмата. По думите му собственичката на дома е „пристрастена към колекционирането на животни“. Вярвала е, че държи ситуацията под контрол, без да осъзнава, че не може да се справи. Разследващите обмислят дали да повдигнат обвинения.

Плъховете бяха предадени на Германската асоциация за защита на животните, където сега са под надзора на ветеринари. На животните ще бъдат намерени нови собственици.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари