Георги Марков: България не е задължена да приема Истанбулската конвенция

2
Според журналиста има подвеждаща информация по темата
Според журналиста има подвеждаща информация по темата Видео: NOVA

Според журналиста има подвеждаща информация по темата

България не е задължена и не ѝ се налага да приема Истанбулската конвенция. Това не е вярно, каза журналистът Георги Марчев от factcheck.bg в предаването „Твоят ден” по NOVA.

Според него групи във Facebook и в други социални мрежи, които преди са разпространявали невярна информация за стратегията за детето, след това са преминали към разпространение на подвеждащи твърдения за COVID, после в съобщения за войната.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 0
    1
    интересно
    Защо вместо да преливате от пусто в празно, след като КС е обявил конвенцията за противоконституционна, просто да оттеглим подписа си от нея като Турция например?!? Всичко тогава ще е просто и ясно!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Снощи реших да съм добра и казах на мъжа ми, че искам да бъда най-добрия му приятел...

– И той к`во?

– Амии, отвори две бири и започна да ми разказва с к'ъв звяр живее...

Нови коментари