Евгений Дайнов: Спрете да повтаряте, че нищо хубаво няма да се случи в България
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Спрете да играете битови депресирани българи
Настоятелно моля всички ангажирани с политика или с академични дела обитатели на ФБ да престанат да играят рупори на битовата българска меланхолия (препоръчвам книгата на Георги Фотев по въпроса): "Нищо хубаво няма да се случи никога, Бойко ще се върне на бял кон, комунистите идат, няма да ви гласувам повече" и подобни.
Това мога да го чуя във всяка кръчма в крайните квартали. Част от вашия ангажимент пред публиката е да не играете битови депресирани българи, а да очертавате контурите на желаното за всички бъдеще и да демонстрирате, че неговото постигане е възможно дори у нас, в това тресавище от меланхолици, невротици и неврастеници.
Благодаря за вниманието.
Евгений Дайнов
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия