Емоционален 8-ми март в Онкодиспансера в Русе
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Изключително мило започна празничния 8 март в Комплексния онкологичен център в Русе
Красиви картички, дело на сръчните деца от ОУ "Отец Паисий" очакваха всички представителки на нежния пол още на влизане в диспансера. Освен това лекарите и медицинския персонал получиха цветя и картички. Болните дами в различните отделения също не бяха пропуснати. Те бяха дарени с цветя и гривни.
Ръководството на КОЦ-Русе изказва своите сърдечни благодарности за изработката на всички подаръци на: Фондация "Христос за всеки" към Обединена Божия църква 1, Сдружение "Заедно си помагаме" , ОУ " Отец Паисий" , ДГ "Снежанка".
За пореден път дарителите и техните големи сърца правят деня на жените по-богат - с уважение, любов и съпричастност!



























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“