Егати и бизнеса!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Е това е наистина фалшива новина. Чуждестранните инвеститори бягат през глава заради липсата на правосъдие и корупцията на управляващите.
Това пише във Фейсбук Богомил Бонев по повод материал по Евронюз със заглавие: „България-страната на инвеститорите“.
Размерът на чуждестранните инвестиции е над 20 пъти по-малък от този преди идването на ГЕРБ. От милиарди е спаднал до 100-200 млн. Да, IT секторът се развива, но главно в посока аутсорсинг услугите. Ще ни хвалят с някаква фирма, дето строи стени за катерене. Егати и бизнеса!
БВП се увеличава единствено и само заради фондовете. Които преди 10 г. ги нямаше. Но това е абсолютно кух продукт. Скоро ще свърши и всичко се спихва.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат