Дядо простреля млад мъж в центъра на Етрополе
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Около 17.35 часа вчера в РУ- Етрополе е получен сигнал за възрастен мъж, размахвал пистолет пред магазин на площад „Малък пазар“
Това съобщават от пресцентъра на МВР. На място незабавно били изпратени полицейски служители. Те установили и задържали 73-годишният етрополец, който произвел изстрел с газов пистолет, ранявайки 37-годишен мъж от с. Джурово.
Пострадалият е прегледан във филиала за спешна помощ и след оказана медицинска помощ е освободен за домашно лечение с охлузно-огнестрелна рана в областта на брадата, без опасност за живота. Изяснено е, че възрастният мъж страда от психично заболяване, газовият пистолет не е регистриран по законоустановения ред.
Той е транспортиран към психиатрично заведение в столицата. По случая е образувано досъдебно производство, работата по което продължава под наблюдението на районната прокуратура.





















9-годишно българче стана световен шампион по скоростна...
Липсва финансиране за цялостен ремонт на подлеза на...
Кондуктор удари жена с касов апарат
Илияна Йотова: Разполагането на американските самолети не ни...
Шофьор с джип прегази умишлено стадо овце