Дунав разгроми Локомотив Горна Оряховица с 4:1

1
Завърналият се наскоро Мирослав Будинов направи 3:1 в 84-ата минута
Завърналият се наскоро Мирослав Будинов направи 3:1 в 84-ата минута Снимка: ФК Дунав

Дунав Русе победи Локомотив (Горна Оряховица) с 4:1 при представянето си седмица преди началото на сезона във Втора лига

Първия гол за домакините от Русе вкара Йордан Димитров от пряк свободен удар в 15-ата минута.

Дунав направи 2:0 в самия край на първата част, като отново Йордан Димитров вкара с глава след центриране отляво на Димитър Тодоров, информира БТА.

Локо (Горна Оряховица) върна един гол чрез Байдаков в 63-ата минута.

Мирослав Будинов направи 3:1 в 84-ата минута, а крайния резултат оформи Кристиян Тасков в последната минута.

Състав на Дунав: Цветелин Енчев, Кристиан Тасков, Станислав Вълчев, Диян Димов, Мартин Петков, Йордан Димитров, Стоян Предев, Денислав Минчев, Никола Колев, Георги Вълчев, Димитър Тодоров

Състав на Локо: Зехур Чаушев, Ивайло Велчев, Ахмед Али, Стефан Иванов, Станимир Андреев, Александър Узунов, Николай Иванов, Тодор Бакърджиев, Кристиян Райчев, Красен Трифонов, Георги Колев