Дунав подписа с французин
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2
ФК “Дунав” подписа договор с френския футболист Ахмед Сами Бен Еша.
Той играе като централен защитник и дефанзивен полузащитник. Роден е на 16 декември 1994 година във Виазон, Франция. Стартира кариерата си в местния “Бурже”, а след това носи екипите на тунизийския “Марса” и френския “Тарб”.
Ръководството и треньорският щаб на ФК “Дунав” пожелават много успехи на Ахмед Сами Бен Еша с фланелката на “драконите”.

























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра