Дунав подписа с французин

1

ФК “Дунав” подписа договор с френския футболист Ахмед Сами Бен Еша.

Той играе като централен защитник и дефанзивен полузащитник. Роден е на 16 декември 1994 година във Виазон, Франция. Стартира кариерата си в местния “Бурже”, а след това носи екипите на тунизийския “Марса” и френския “Тарб”.

Ръководството и треньорският щаб на ФК “Дунав” пожелават много успехи на Ахмед Сами Бен Еша с фланелката на “драконите”.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари