„Дунав” би попътно „Етър” с 2:0

0
По пътя си на връщане от Тетевен към Русе, „Дунав” победи „Етър” с 2:0

По пътя си на връщане от Тетевен към Русе, „Дунав” победи „Етър” с 2:0 на стадион „Ивайло” във Велико Търново.

През цели мач се видя по-голямата класа на гостите, които решиха мача с попадения още до почивката. В 12 минута таранът на „Дунав” Мирослав Будинов напредна по крилото и пусна прострелно подаване. То се отклони от защитника на „Етър” Иван Скерлев и влетя в мрежата на домакините за 0:1. В 20 минута, младежкият национал Юлиян Ненов напредна и стреля. Топката рикушира от защитник на „виолетовите” и за втори път спря в тяхната мрежа за 0:2.

През второто полувреме, „Етър” се опита поне да намали резултата, но не успя да стигне до попадение. Това беше и втората поредна победа на русенци, които продължават да търсят попълнения за отбора си. „Дунав” се прибра в Русе, където ще продължи подготовката си.

Източник: 24 Часа