Дубълът на "Дунав" надигра "Енев" в приятелски мач

2
Тотална доминация за селекцията на Ивайло Кирилов
Тотална доминация за селекцията на Ивайло Кирилов Снимка: ФК Дунав / архив

Вторият отбор на Дунав (Русе) надигра Енев (Дибич) с 3:1 в приятелска среща.

Тотална доминация за селекцията на Ивайло Кирилов. Поне още седем, осем чисто положения пропиляха възпитаниците му, пише Sportal.bg.

Георги Петков откри головата им сметка в средата на първата част, когато Диян Димов проби по фланга и подаде. Калоян Иванов удвои с глава след центриране от корнер в последните секунди преди почивката.

Съперникът върна едно попадение от дузпа в 68-ата минута. Тотев реализира за 3:1 накрая след асистенция на Димов.