Доган е ползвал базата в Росенец по четири месеца годишно
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

Почетният лидер на ДПС Ахмед Доган е ползвал базата в Росенец по четири месеца годишно в периода от 2016 до 2020 година
Това съобщи председателят на временната комисия "Росенец" Калоян Янков, предаде БНТ. Днес комисията изслуша началника на НСО, но при закрити врата заради класифицирана информация.
Няма списък с хора, които са посещавали Доган там.
За случилото се край Росенец на 7 юли миналата година са били наказани двама служители на НСО с дисциплинарно уволнение, още двама са получили други наказания, информира Янков.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра