Доган е ползвал базата в Росенец по четири месеца годишно

0
Това съобщи председателят на временната комисия "Росенец" Калоян Янков
Това съобщи председателят на временната комисия "Росенец" Калоян Янков Снимка: БГНЕС

Почетният лидер на ДПС Ахмед Доган е ползвал базата в Росенец по четири месеца годишно в периода от 2016 до 2020 година

Това съобщи председателят на временната комисия "Росенец" Калоян Янков, предаде БНТ. Днес комисията изслуша началника на НСО, но при закрити врата заради класифицирана информация.

Няма списък с хора, които са посещавали Доган там.

За случилото се край Росенец на 7 юли миналата година са били наказани двама служители на НСО с дисциплинарно уволнение, още двама са получили други наказания, информира Янков.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари