Десет години спестяване, един час каране: Историята на японец и неговото Ferrari

5
Мечтаният автомобил изгоря час след покупката
Мечтаният автомобил изгоря час след покупката

Мечтаният автомобил изгоря час след покупката

Мечтата на 33-годишен японец се превърна в кошмар, след като новозакупеното му Ferrari 458 Spider на стойност 43 милиона йени (около 266 хиляди евро) изгоря напълно само час след покупката.

Собственикът, идентифициран само като Хонкон, споделил в социалната мрежа X драматичния инцидент, който се случил на една от натоварените магистрали в Токио. "Изглежда съм единственият човек в Япония, минал през такова изпитание. Похарчих 43 милиона йени и това е единствената снимка, която успях да направя", написал той, прикачвайки кадри от горящия автомобил.

Според разказа на младия мъж, той първоначално забелязал бял дим, но помислил, че идва от автомобил в съседство. Когато осъзнал, че пушекът всъщност се издига от двигателя на неговото Ferrari, веднага спрял и напуснал колата, след което се обадил на пожарната.

Въпреки бързата реакция на службите, само 20 минути по-късно от луксозния автомобил не останало почти нищо. Хонкон споделя, че е спестявал цяло десетилетие, за да може най-накрая да се сдобие с автомобила на своите мечти.

Публикацията на потърпевшия бързо привлякла вниманието на потребителите в социалните мрежи, превръщайки се в поредното доказателство, че дори най-внимателно обмислените планове понякога могат да се сринат за секунди.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 0
    3
    Някой
    Защо чака пожарната? Пожарогасител няма ли?
  • 0
    2
    Вай
    Хайку,кледай твоята да не иде на майки!!!Не е хубаво да се подиграваш,щото,зад ъгъла,те дебне Жегата!!!
  • 0
    1
    77
    Ако е нямал КАСКО, така е трябвало да стане. (хайку)
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- На какво обръщаш внимание първо, когато видиш красива жена?
- Първо обръщам внимание на мойта, дали гледа...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари