Депутатите гласуваха да почиват през август
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Депутатите отхвърлиха предложението на БСП ваканцията през август да бъде отменена, за да се приемат нужните законови промени, които ще решат проблемите на протестиращите пред парламента майки, информира БАНКЕРЪ.
77 депутати от ГЕРБ, 14 от Обединени патриоти и 10 от "Воля" гласуваха против искането на БСП. 9 от ГЕРБ се въздържаха, заедно с двама от патриотите и един от "Воля". Единствено Десислава Атанасова от ГЕРБ подкрепи БСП.
Заради приемането на закона за хората с увреждания БСП внесе искане за отмяна на лятната ваканция. В отговор ГЕРБ изчислиха по колко часа на ден работи лидерката на социалистите Корнелия Нинова. Коалиционният партньор Волен Сидеров пък обяви миналата седмица, че е склонен да подкрепи законодателна дейност без почивка.
Според Филип Попов от БСП не е човешко и морално докато майките с децата с увреждания протестират на жълтите павета, депутатите и Министерски съвет да се пекат по плажовете.























"Прогресивна България": Съборената шатра в Русе е опит за...
Арестуваха 7 души при изборна акция в Русенско
"Прогресивна България": Съборената шатра в Русе е опит за...
Традиционната тарла в Русе посреща посетители с нови цени
Тони Николов: Едва 13 души държат цялото богатство на...