Ден 60 в Русе мина под съпровода на родопски каба гайди
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 3
С призив "Русе иска оставка" и изпълнения на родопски каба гайди премина 60-тата поредна вечер на антиправителствения протест в Русе.
Недоволните от действията на министерския съвет продължават да събират подписка сред гражданите с искане за оставка на премиера и на главния прокурор, информира БНТ.

В последните дни протестиращите подаряват книги на деца и възрастни, а интересът към тази тяхна инициатива ежедневно расте.
Във Варна протестиращите издигнаха плакати, призоваващи към преминаване единствено към машинно гласуване, както и традиционният лозунг "Оставка"
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра