Четвъртокласничка заплашва с писмо свой връстник
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 1

10-годишно момиче написа на свой връстник бележка, която предизвика порой от коментари в онлайн пространството.
Девойчето имало обожател от съседен клас, който видимо бил очарован от нея. За съжаление обаче тя не отговаряла на чувствата му.
Понеже я дразнел с държанието си, тя му написала бележка, озаглавена "Регламентирани правила" и му я връчила.
Импровизираният "правилник" гласи следното:
1. Не докосвай рамото ми;
2. Не заставай зад мен, правейки глупости. Изобщо не заставай зад мен;
3. Не говори с мен, освен ако не е поздрав, което никога няма да се случи;
4. Спри да ме закачаш в автобуса;
5. Имам избухлив нрав и ти съсипа деня ми, защото се закачаш прекалено много;
6. Препрочети 500 пъти;
7. Ти ме харесваш, но аз не те харесвам, прекалено съм млада.
В дъното на бележката невръстното момиче е написало: "Ако нарушиш някое от тези правила, ще кажа на татко, на приятеля на мама, на втората ми майка и на училищният охранител! Ако ми скапеш деня, ще трябва да се консултирам...! Спри да играеш с мен!"
Злополучният ухажор предал заплашителното писмо на учителката си, тя го показала на нейна приятелка, която пък го публикувала в "Туитър".
Случката не е станала в България, но е актуална и за родните училища, където ценностите все повече се размиват и действията на учениците излизат от контрол.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК