Бенямин Нетаняху свика първо заседание на извънредното правителство

0
Премиерът на Израел обеща да "унищожи Хамас"
Премиерът на Израел обеща да "унищожи Хамас"

Премиерът на Израел обеща да "унищожи Хамас"

Премиерът на Израел Бенямин Нетаняху свика за първи път на заседание разширения извънреден кабинет, и каза, че демонстрираното национално единство е изпратило послание и у дома, и в чужбина, докато страната се подготвя "унищожи "Хамас"" в Газа, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.

Срещата, проведена във военния щаб в Тел Авив, започна с това, че министрите останаха прави за минута мълчание в памет на 1300 израелци, убити при изненадващата атака на "Хамас" на 7 октомври.

Приветстваме бившия опозиционен депутат Бени Ганц, който се присъедини към правителството заедно с няколко членове на неговата партия последната седмица, каза Нетаняху и допълни, че всички министри "работят денонощно, в единен фронт“.

""Хамас" смяташе, че ще бъдем унищожени. Ние сме тези, които ще унищожим "Хамас"", каза Нетаняху, добавяйки, че демонстрацията на единство "изпраща ясно послание към нацията, врага и света".

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари