Баба "изгърмя" с 3500 лева по схемата с "климатиците"
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Поредна жертва на измама е станала възрастна русенка на 91 години.
Тя е попаднала в схемата за закупуване на климатици от магазин, след като в телефонен разговор е припознала измамник за свой внук.
После заедно със сестра си са събрали сумата от 3500 лева, за да помогнат на “внука”, за да се плати капаро за стоката.
По-късно пред блока тя предала сумата на непознат човек, но като се върнала вкъщи разбрала, че е дала с 250 лева по-малко, позвънила обратно, за да каже за грешката и тогава разбрала за измамата.
По случая е заведено досъдебно производство.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК