Активистка от Русе: Искам да попитам, г-н Борисов да не би да е мой баща
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 10

Това е Абсурдландия, това не е България
"Искам да попитам г-н Борисов да не би да е мой баща, че определя живота ми и казва какво ще бъде? Все казва: Аз, аз...Той просто имаше късмет, че започна да управлява в годините, когато България влизаше в Европейския съюз. Ако не беше той, щеше да е някой друг", сподели младата активистка от Русе Кристина Василева в предаването "Студио Хъ" по телевизия 7/8.
"Спряха ни няколко пъти униформени по пътя от Русе към националните протести - нас и друга група. Не знам защо. Това е Абсурдландия, това не е България", допълни гостенката.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат