Ад в "Дружба 3"
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 3
2

Изпратиха ни поредна снимка, показваща един от кварталите на Русе затиснат от снежния ад.
Съветваме, ако наистина работата ви е неотложна, чак тогава да излезете.
Г-н Любен Георгиев е направил само една снимка, но тя е достатъчна да разберем, че и в "Дружба" положението е бедствено.
"Дружба 3 комплекс Милениум ад и ужас"
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!





















Костадин Костадинов: Турция предяви претенции към български...
Очаква се скок на цената на сиренето и кашкавала
Румен Радев: Турция иска предоговаряне на договора с "Боташ"
Георги Вълчев: Ще променим учебните програми предсрочно
Русенски съветници пращат договора за база „Просвещение“ на...