Ад в "Дружба 3"

2
"Дружба 3" комплекс Милениум ад и ужас
"Дружба 3" комплекс Милениум ад и ужас Снимка: Л.Георгиев

Изпратиха ни поредна снимка, показваща един от кварталите на Русе затиснат от снежния ад.

Съветваме, ако наистина работата ви е неотложна, чак тогава да излезете.

Г-н Любен Георгиев е направил само една снимка, но тя е достатъчна да разберем, че и в "Дружба" положението е бедствено.

"Дружба 3 комплекс Милениум ад и ужас"

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Ти за какво беше в затвора?

- За подкуп.

- А защо вече те пуснаха?

- Ти как мислиш?!

Нови коментари