30 партии и коалиции ще се борят за гласовете в Русенска област - ОБЗОР

1
Как изглеждат листите и под кои номера ще бъдат поставени в бюлетината на 4 април
Как изглеждат листите и под кои номера ще бъдат поставени в бюлетината на 4 април Снимка: Dunavmost, архив

30 партии и коалиции ще се борят за гласовете на избирателите в Русенска област, след като вчера в 17 часа приключи окончателната регистрация на листите в Районната избирателна комисия в Русе

Някои от формациите имат само по един кандидат, но по-сериозните участници залагат на почти пълни листи, където се очаква да се гласува и преференциално за личности.

Ето как изглеждат листите и под кои номера ще бъдат поставени в бюлетината на 4 април, обобщени от Русе Медиа.

1 – ПП ВМРО

  1. Искрен Веселинов
  2. Галин Григоров
  3. Севдалин Ангелов
  4. Росица Георгиева
  5. Нина Крушева
  6. Деян Димитров
  7. Валентин Джамбазов
  8. Магдалена Георгиева
  9. Давид Александров
  10. Ангел Великов Петков
  11. Румен Григоров
  12. Владо Владов
  13. Деян Стайков
  14. Цветелин Радулов
  15. Кремена Любенова
  16. Траян Тотев

2 – Коалиция „Ние, гражданите“

  1. Стамен Цанев;
  2. Владимир Легарски;
  3. Борислав Божилов;
  4. Иван Хаджииванов;
  5. Азиз Азизов

3 – ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“

  1. Петър Иванов
  2. Евелина Илиева
  3. Анатоли Антонов
  4. Анна Пенчева

4 – Коалиция „БСП за България“

  1. Крум Зарков
  2. Пламен Рашев
  3. Ивалинка Цанкова
  4. Теодора Евтимова
  5. Георги Стоилов
  6. Биляна Кирова
  7. Нора Стоянова
  8. Тодор Йорданов
  9. Милен Лазаров
  10. Мяна Досева
  11. Росен Миланов
  12. Любомир Владимиров
  13. Стефка Караколева
  14. Асен Ласонин
  15. Емил Георгиев

5 – ПП „Възраждане“

  1. Златан Златанов
  2. Милен Боев
  3. Христо Попов
  4. Васил Петров
  5. Петя Попова
  6. Костадин Георгиев
  7. Димитър Димитров
  8. Димитър Пашев
  9. Митю Димов

6 – ПП АБВ

  1. Валери Иванов
  2. Милко Костадинов
  3. Йовчо Смилов
  4. Мариан Димитров
  5. Преслава Макаер
  6. Димчо Киряков
  7. Ренета Мицова
  8. Вера Иванова
  9. Пламен Петков
  10. Иван Петров

7 – ПП „Атака“

  1. Мирослав Славчев;
  2. Веселин Велчев;
  3. Лъчезар Лунчев

8 – ПП КОД

  1. Йосиф Новаков;
  2. Милена Ботева;
  3. Денка Цонева;
  4. Георги Йончин;
  5. Красимир Цонев

9 – ПП ДПС

  1. Бюрхан Абазов;
  2. Дауд Ибрям;
  3. Айлян Карамехмедова;
  4. Борислав Рачев;
  5. Баки Солак;
  6. Мехмед Мехмедов;
  7. Алпер Топалов;
  8. Гюлвер Керим;
  9. Сюзан Шабанова;
  10. Айдухан Ахмедов;
  11. Ализан Яхова;
  12. Венцислав Чавдаров;
  13. Есин Вейсалова;
  14. Мехмед Гази;
  15. Айхан Тефъков;
  16. Мехмед Мехмед

10 – ПП „Българска прогресивна линия“

  1. Марин Обрешков
  2. Павлин Панев
  3. Георги Минков
  4. Мария Митрофанова

11 – Коалиция „Демократична България – Обединение“

  1. Митко Кунчев
  2. Иван Станев
  3. Симеон Момчилов
  4. Михаил Михов
  5. Йоана Терзиева
  6. Георги Начев
  7. Виктор Стоянов
  8. Иван Белчев
  9. Калоян Иванов
  10. Ростислав Кандиларов
  11. Деян Герасимов

12 – ПП „Възраждане на отечеството“

  1. Мариян Димитров;
  2. Иво Иванов;
  3. Васил Иванов;
  4. Мариана Костадинова;
  5. Любомир Иванов;
  6. Стефан Александров;
  7. Петър Владев;
  8. Валентин Григоров

13 – Коалиция „Движение заедно за промяна“

  1. Пламен Маринов
  2. Любомир Чапкънов
  3. Дамян Симеонов
  4. Полина Маринова
  5. Теодора Павлова
  6. Николай Тодоров
  7. Илхан Юсеинов
  8. Каролина Симеонова
  9. Марко Иванов
  10. Йордан Казаков
  11. Себатин Хюсмен

14 – ПП БНО („Българско лято“)

  1. Стелиян Стефанов;
  2. Моника Бабикер;
  3. Румен Яковчев;
  4. Петър Йорданов;
  5. Дилян Данев;
  6. Пламен Георгиев;
  7. Венцислав Ангелов;
  8. Надежда Кръстева.

15 – ПП „Нация“

  1. Кирил Гумнеров

16 – ПП МИР

  1. Христина Георгиева;
  2. Светла Иванова;
  3. Анатоли Костадинов;
  4. Мария Петрова;
  5. Екатерина Барбова;
  6. Марияна Миткова;
  7. Цветомир Цонев;
  8. Виолета Георгиева

17 – Коалиция „Граждани от протеста“

  1. Рафаил Арабаджийски;
  2. Димитър Панайотов;
  3. Венцислав Бонков

18 – Коалиция „Изправи се! Мутри вън!“

  1. Станимир Бояджиев
  2. Зорница Дикова – Ранева
  3. Константин Георгиев
  4. Първолета Чавдарова – Летиция
  5. Синан Хебибов
  6. Ивайло Коцев
  7. Мирослава Станева
  8. Кристиян Георгиев
  9. Светослав Вълчев
  10. Васил Василе
  11. Стефан Шиков
  12. Радослав Радоев
  13. Ваня Пантелеева
  14. Георги Тодоров
  15. Ралица Барашка

19 – ПП „Глас народен“

1.Зорница Пейкова

20 – ПП „Движение на непартийните кандидати“

  1. Бойко Никифоров;
  2. Нели Николова;
  3. Антони Николов

21 – ПП „Републиканци за България“

  1. Ченко Сотиров
  2. Филип Виденов
  3. Бранимир Стефанов
  4. Наталия Къснеделчева
  5. Иван Попов
  6. Емилия Маринова
  7. Атанас Атанасов
  8. Айлин Хамзов
  9. Богомила Върбанова
  10. Георги Георгиев
  11. Мирела Йорданова
  12. Георги Пенчев
  13. Лилия Николова
  14. Теодора Узунова
  15. Деяна Ангелова
  16. Бойка Великова

22 – ПП „Правото“

  1. Добри Маринов
  2. Валентин Стоянов
  3. Валери Джуров

23 – ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

  1. Красимир Иванов;
  2. Мирослава Габерова
  3. Емил Ушев.

24 – Коалиция „Воля“-НФСБ“

  1. Вихрен Бухов;
  2. Христиан Митев;
  3. Любен Петров;
  4. Кремена Бояджиева;
  5. Калоян Христов;
  6. Владимир Недялков;
  7. Цанко Пейков;
  8. Йордан Стоянов;
  9. Веселин Минчев;
  10. Елка Димитрова;
  11. Димитър Димитров;
  12. Димитър Димитров;
  13. Светлозар Чорбаджиев;
  14. Кирил Лозанов;
  15. Атанас Атанасов;
  16. Кънчо Йорданов

25 – ПП „Партията на Зелените“

  1. Христо Дунчев
  2. Мария Йончева
  3. Петър Китев

26 – ПП „Общество за нова България“

  1. Албена Линкова;
  2. Маркрид Бахдасарян.

27 – ПП „Български съюз за директна демокрация“

  1. Даниел Божилов
  2. Десислава Георгиева

28 – Коалиция ГЕРБ-СДС

  1. Красен Кралев
  2. Пламен Нунев
  3. Алисе Муртезова
  4. Станимир Станчев
  5. Бедрос Пехливанян
  6. Асен Станчев
  7. Орлин Дяков
  8. Михаил Илиев
  9. Георги Георгиев
  10. Красимир Костадинов
  11. Евгени Игнатов
  12. Кремена Кръстева
  13. Иван Кюркчиев
  14. Анета Сачкова – Карагьозова
  15. Георги Кръстев
  16. Мирослав Залев

29 – ПП „Има такъв народ“

  1. Светлин Стоянов;
  2. Васил Георгиев;
  3. Билян Кършовски;
  4. Алпер Мурадов;
  5. Велин Йорданов;
  6. Албена Панайотова;
  7. Татяна Нахабедян;
  8. Велислав Петков;
  9. Стойчо Минков.

30 – ПП „Пряка демокрация“

  1. Александър Славянов;
  2. Марияна Василева;
  3. Данаил Георгиев
Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

След дълъг размисъл как да кръсти новата си кръчма, бай Гроздан лепна табела "Напоителни системи!"

Харесай Дунавмост във Фейсбук