100-годишен ветеран от войната се ожени за 96-годишната си любима

2
Двамата сключиха брак в Нормандия
Двамата сключиха брак в Нормандия

Двамата сключиха брак в Нормандия

100-годишен ветеран от Втората световна война се ожени за 96-годишната си любима. Така, Харолд Теренс и Жана Сверлин доказаха, че любовта е вечна. Двамата сключиха брак в събота в Нормандия, Франция. Мястото бе ключово за войната.

Теренс сподели, че това е най-хубавият ден в живота му, съобщава NOVA.

На път за сватбата бъдещата булка каза: „Любовта не е само за младите. Усещам пеперуди в стомаха".

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари