Жена се самоуби след като откри огън в централата на You Tube
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Един човек е загинал, а трима са ранени след стрелба край централата на компанията „ЮТюб” в Калифорния.
Жена на около 30 години откри огън на терасата на кафене в комплекса на видеоплатформата.
Един от ранените е в критично състояние.
След нападението жената се е самоубила. Полицията се опитва да установи самоличността й, съобщава бТВ.
По предварителни данни атаката няма отношение към тероризма, съобщиха полицейски източници. Според тях става въпрос за битов конфликт.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия