Жена пострада при пожар в къща в Сеново

1
Пострадалата е с леко обгаряне на ръцете от първа степен
Пострадалата е с леко обгаряне на ръцете от първа степен

Пострадалата е с леко обгаряне на ръцете от първа степен

На 16 август 2025 година около 15:15 часа в оперативния център при Регионална дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" – Русе е получен сигнал за пожар в частна къща в град Сеново, който се намира в община Ветово, област Русе.

По първоначална информация инцидентът е бил предизвикан от битова авария с газова бутилка, която е довела до възникване на огън в жилището. Екип на пожарната е реагирал незабавно и е пристигнал на място за потушаване на пламъците.

При пожара е пострадала жена на 60 години с инициали И. С. Т., която е получила леки изгаряния от първа степен по ръцете. Пострадалата е прегледана, но е отказала да бъде хоспитализирана.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари