Затварят улица „Генерал Паренсов" за ремонтни дейности

0
Специализирана техника ще работи в участъка между улиците „Дойран" и „Перник"
Специализирана техника ще работи в участъка между улиците „Дойран" и „Перник" Снимка: Google Street View / Архив

Движението в участъка ще бъде преустановено на 18 март от 7:00 до 17:00 часа

Движението на моторни превозни средства по улицаГенерал Паренсов" ще бъде временно преустановено във вторник, съобщиха от общинската администрация в Русе. Ограничението ще важи за участъка от улица „Дойран" до улица „Перник" в периода от 7:00 до 17:00 часа.

Причината за затварянето е извършването на строително-монтажни дейности, които налагат заетост на пътното платно от специализирана техника. От Общината уточняват, че участъкът ще бъде обезопасен и сигнализиран съгласно утвърдената временна организация на движението.

Препоръки към водачите

Общинската администрация призовава водачите на моторни превозни средства да използват обходни маршрути и съседните отворени за движение улици. Шофьорите трябва да спазват стриктно временната организация на движение и да се съобразяват с поставените пътни знаци и табели.

Очаква се нормалното движение по улицаГенерал Паренсов" да бъде възстановено след приключване на предвидените дейности.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Сънувах, че ме хапе змия.
На сутринта жената ми поиска 200 лв. за маникюр.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари