Застреляха наркопласьор в центъра на Перник
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Сигнал за извършено тежко престъпление пред заведение в центъра на Перник е получен тази нощ към 03, 00 ч.
По първоначални данни неизвестни на този етап са произвели смъртоносни изстрели срещу 25-годишен местен жител, съобщиха от МВР София.
Пристигналите медици са констатирали смъртта му, аутопсия ще доказва причините за смъртта. Пристигналите веднага полицейски екипи са извършили оглед. Изяснена е самоличността на починалия - криминално проявен за притежаване и разпространение на наркотични вещества, осъждан - изтърпявал е две ефективни присъди за наркотици – едната 10 месеца, а другата 1, 2 г.
По случая е образувано досъдебно производство, разследването по случая продължава под надзора на Окръжна прокуратура – Перник.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат