Застреляха нападател с нож в Лондон
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Лондонската полиция застреля мъж, за когото се предполага, че е намушкал хора по улиците на Стретъм, Южен Лондон, съобщи CNN.
"На този етап се смята, че редица хора са били намушкани. Обстоятелствата се преценяват, инцидентът е обявен за терористичен акт", съобщиха полицейските власти в Лондон, цитирани от NOVA.
Двама души са ранени при предполагаем терористичен акт в Южен Лондон. Това съобщиха от полицията в Лондон. Състоянието на пострадалите не се споменава.
"До момента има данни за двама пострадали", съобщиха от лондонската полицейска служба. "Очакваме повече информация за тяхното състояние", допълват властите.
Видеоклипове, споделени в социалните мрежи, показват множеството полицейски коли и линейки на местопроизшествието.
Armed police and ambulances all over #streatham pic.twitter.com/XRlHXE2mYX
— Alanah Murphy (@lanahmurphy) February 2, 2020
Дан Смит, местен жител, който е бил на местопроизшествието, съобщава пред CNN, че е видял медицински хеликоптер.
Streatham High Road е оживена търговска улица.























Положиха нов асфалт на три големи улици в Русе
Положиха нов асфалт на три големи улици в Русе
Колите са летели с над 150 километра в час при катастрофата...
ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети
Румен Радев: Европа не може да победи ядрената сила Русия