Заловиха 27-годишен русенец с марихуана и амфетамин

0
Заловиха 27-годишен русенец с марихуана и амфетамин
27-годишен русенец е заловен с и полицаи с марихуана и амфетамин. На 10-ти август, около 23:40 часа, на кръстовището на ул. "Борисова" и бул. "Неофит Бозвели", екип от Първо РУП– Русе спира за проверка мотопед, управляван от Р.М. на 27 години и 28-годишен пътник.

Поради видимо притесненото поведение на двамата и липсата на документи за мотопеда те са съпроводени в Първо РУП, съобщават от Областната дирекция на МВР.

При извършен обиск, в Р.М. е намерено полиетиленово топче със суха зелена тревна маса в него и бяло хартиено пликче с прахообразно вещество.

Намерените вещества са реагирали положително на марихуана и амфетамин. По случая е образувано бързо производство срещу Р.М., съобщават още от ОД на МВР.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Любовницата се облича, оправя си косата пред огледалото и пита мъжа:

– И жена ти също ли е красива!?

– Не, същата като теб е!

Нови коментари