Турски тираджия помете пешеходец и се опита да избяга от България

3
Спипан е от гранични полицаи на Дунав мост / снимката е илюстративна
Спипан е от гранични полицаи на Дунав мост / снимката е илюстративна Снимка: БГНЕС

Гранични полицаи от РДГП - Русе задържаха шофьор, опитващ се да напусне страната след пътно-транспортно произшествие с пострадал български гражданин.

Снощи в 20:17 ч. в РДГП Русе е получен сигнал от ОДМВР Велико Търново, че малко преди това в района на село Самоводене, на главен път Велико Търново – Русе, неустановен товарен автомобил е блъснал 47-годишен пешеходец, който е откаран в болница.

В 21:50 ч. граничен полицейски наряд в района на ГКПП Дунав мост Русе е установил в колоната изчакващи да преминат автомобили турски камион със счупен десен фар.

Граничните полицаи са задържали водача – 60-годишен турски гражданин. В 4 часа тази сутрин шофьорът е предаден на служители от ОДМВР В.Търново.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Говорят си двама студенти след изпит:

- Колко изкара?

- Тройка.

- Е, нали за шестица се готвеше?

- Абе, в последният момент си викам я аз да изкарам тройка, пък с останалите пари да си купя пиене...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари