Втори журналист от БНР е с положителна проба за КОВИД-19
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Втори журналист от програма "Христо Ботев" на БНР е с положителна проба за COVID-19
Той е бил контактен на заразения, който бе оповестен в събота. Очакват се резултатите от още 12 проби, съобщи БНТ.
Припомняме, генералният директор Андон Балтаков прекрати всички командировки, външни звукозаписи и изнесени предавания за цялата система на БНР. Временно е преустановена и практиката да бъдат допускани събеседници до студиата.
Това е пореден случай на заразен с коронавирус в БНР. В средата на юни заразен служител беше установен и в Радио Благоевград.























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие