Вицепрезидентът Илияна Йотова е с КОВИД -19
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Вицепрезидентът Илияна Йотова е направила днес тест за коронавирус, който е с положителен резултат. Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава
Вицепрезидентът е в добро общо състояние с леки симптоми, взети са тестове от най-близките ѝ сътрудници, които са с отрицателен резултат.
Държавният глава Румен Радев се чувства в добро здраве и също е направил тест за коронавирус, който е с отрицателен резултат. Последният контакт на държавния глава с вицепрезидента е от 20 януари тази година.
Предприети са необходимите мерки за дезинфекция на работните помещения и за нормалното функциониране на президентската институция.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...