Трамвай блъсна жена в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Трамвай блъсна жена пред болница „Пирогов".
Инцидентът се е случил около 15:00 ч. този понеделник.
Жената е пресякла първия светофар, но докато е чакала за следващия, трамваят я връхлита, информира bTV.
Тя е била извадена изпод релсите на трамвая, който е управляван от обучаващ се ватман.
Вследствие на инцидента, жената се намира в шокова зала на болница "Пирогов" с комбинирана травма.
Маршрутът на трамваите в района бе променен в посока „Овча Купел”, а причините за инцидента предстои да бъдат изяснени.

























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...