Трамвай уби жена в центъра на София
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Трамвай, движещ се по линия №5, е блъснал човек в района на площад „Македония“ в София, предаде БНР.
По първоначална информация трамваят е блъснал жена, на възраст между 70 и 75 г., която е загинала.
Заради инцидента е спряно движението по линии 4 и 5, на място има екипи на полицията и на Спешната помощ.
Движението в района е затруднено.
От МВР заявиха, че причините за трагичния инцидент се изясняват - вероятно става въпрос или за неправилно пресичане от страна на жената, но е възможно и вината да е у ватмана.
По случая е образувано досъдебно производство.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...